İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 Ay Önce
232 Görüntülenme 1 dakika, 31 saniye

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç VP

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç VP

Valorant dünyasında, Ejder Ateşi Operatör kaplaması, oyunun en prestijli ve aranan kaplamalarından biri olarak öne çıkıyor. Bu kaplama, silahınıza ejderha desenleri ve ateş efektleri ekleyerek benzersiz bir görünüm kazandırır. 20 Temmuz 2023 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulan Ejder Ateşi Koleksiyonu, Valorant Points (VP) ile satın alınabilir.

Ejder Ateşi Operatör Kaç VP 2024

Ejder Ateşi Operatör, tek başına 2475 VP'ye mal oluyor. Türk Lirası cinsinden fiyatı ise, güncel VP fiyatlarına göre 300 ile 400 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu kaplama, Valorant'ın en popüler kaplamalarından biri olma özelliğini taşıyor.

Ejder Ateşi Operatör'ün Özellikleri

  • Silahın her bölümüne ejderha desenleri ve ateş efektleri ekler.
  • Şarjör doldurulurken alev efektleri görülür.
  • Ateş edildiğinde ejderha sesleri duyulur.
  • Nişangah ejderha şeklindedir.

Ejder Ateşi Operatör Nasıl Satın Alınır?

Ejder Operatör'ı satın almak için öncelikle Valorant Points (VP) edinmeniz gerekmektedir. VP'leri, uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde Hesap.com.tr üzerinden satın almak için Valorant VP Satın Al sayfamıza göz atabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra, size verilen epin kodunu kullandıktan sonra Valorant oyun içi mağazasından "Ejder Ateşi Koleksiyonu" sekmesine giderek kaplamayı satın alabilirsiniz. Eğer kaplama süresi dolmuşsa, mağazanızda tekrar görünmesini beklemelisiniz.

Ejder Ateşi Operatör Nasıl Kullanılır?

Kaplamayı satın aldıktan sonra, Valorant içinde silahınızın görünümünü değiştirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun içi "Koleksiyonlar" sekmesine gidin ve kaplamanın yanındaki "Kullan" düğmesine tıklayın.

BENZER BLOG BAŞLIKLARI
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme nedir? Nasıl yapılır? Valorant isim değiştirme hakkı, ücreti ve merak ettiğiniz tüm bilgilerin yanıtı burada...

1 Yıl Önce
Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant nasıl oynanır? Bu heyecan verici FPS oyununda takımınızla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edin!

1 Yıl Önce
Valorant Points Çeşitleri Nelerdir?

Valorant oyununda, VP çeşitleri satın alma işlemleri için kullanılır. Peki, VP'nin türleri nelerdir? Tüm detayları burada öğrenebilirsiniz!

1 Yıl Önce