İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐[3 AYLIK] BOOSTLU DİSCORD NİTRO⭐
STOK
3
#26885 Nitro Son güncellenme : 2023-12-05 18:54:07

⭐[3 AYLIK] BOOSTLU DİSCORD NİTRO⭐

500+ BAŞARILI SATIŞ İLE EN ÇOK TERCİH EDİLEN, MÜŞTERİ ODAKLI SOSYAL MEDYA MAĞAZASINA HOŞGELDİNİZ!⭐Nitro Avatanjları⭐NİTRO KLASİK’TE SIRALANAN TÜM ÖZELLİKLER VE...Şimdi dosya yükleme boyutunu İKİ KATINA çıkarıp 100MB yükleme sınırına ulaşabilirsin!Ekran ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
20,00 TL

500+ BAŞARILI SATIŞ İLE EN ÇOK TERCİH EDİLEN, MÜŞTERİ ODAKLI SOSYAL MEDYA MAĞAZASINA HOŞGELDİNİZ!

⭐Nitro Avatanjları⭐

NİTRO KLASİK’TE SIRALANAN TÜM ÖZELLİKLER VE...

Şimdi dosya yükleme boyutunu İKİ KATINA çıkarıp 100MB yükleme sınırına ulaşabilirsin!

Ekran paylaşırken geliştirilmiş HD video kalitesinden faydalanmanın yanında kaynağından Go Live özelliğini kullanırken de yüksek çözünürlük kalitesini deneyimleyebileceksin!

Sunucularının gücünü 2 Sunucu Boost’u ile arttır ve en sevdiğin topluluklara sevgi ve desteğini göster!

Mesaj başına karakter sınırı 2000'den 4000'e çıkarıldı! Ve Sunucu limiti 100'den 200'e yükseltildi!

Nitro siparişi aldıktan sonra size link üzerinden iletilecektir. Herhangi bir sorun yoktur ve sıkıntı olmamaktadır, bütün linkler kontrol edilip yüklenmektedir.

Linkler Stoklara eklenmeden önce kontrol edilmiştir problem yasamazsınız kesinlikle.

Bir problem olursa çoğunlukla aktifiz aktif değilsek sabırla beklerseniz sevinirim aktif olunca illa cevap veririm

İlanı Alanlar Açıklamayı Kabül Etmiş Sayılmaktadır

1 Aydan Fazla Aktif Edilmiş Hesaplar İçin Alınız Ve Kodlar gift değil promo koddur.

Önceden Nitro abonesi olmus hesaplarda malesef kodlar kullanılamaz.Hiç Nitro alınmamış olması lazımdır.(Kodu Alıp Hemen Kullanın Aradan 1 Haftadan Uzun Süre Geçince Destek Sağlamıyoruz Kod Sonradan Pasif Olabilir Pasif Olmadan Kullanın.)

Koda girdiğinizde açılan sayfada kart bilgileirnizi isticektir bir sanal kart girebilirisniz lakin sizde 1 Dolar (18.36) civarında bir mebla kesip ardından iade edicektir.(Papara/İninal/Tosla Anında) (Ziraat-Akbank vb bankalarda 1-2 gün sürebiliyor iade süreci)

Siparişte Sorun Yaşadınızda Yenisi Kod Almanız İçin Video İstenir Videoda İlanı Aldınız Andan Kullanmaya Çalıştınız ana Kadar Gözükmeli Sonrada Çekilenler Sayılmicaktır!

Kullanmak İçin Hesabınızı oluşturalı 30 Günü geçmelidir.Geçmediyse vereceği hata (Üzgünüz görünüşe göre bu kodu kullanamıcaksınız.).

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Waif Kapak Fotoğrafı
Waif Profil
Waif Güvenli Hesap Acemi Satıcı
576 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI
VİTRİN İLANI
3 Aylık Discord Nitro 2x Boost l OTOMATİK TESLİMAT

 Satın aldığınızda promosyon nitroları otomatik olarak teslim edilmektedir.Kullanacağınız hesapta daha ..

20,00 TL
Nitro
VİTRİN İLANI
3 Aylık Discord Nitro 2x Boost | ANINDA TESLİM

EN ÇOK TERCİH EDİLEN, GÜVENİLİR VE TAM OTOMATİK MAĞAZAMIZA HOŞGELDİNİZ!İlanı ..

20,00 TL
Nitro
VİTRİN İLANI
⭐|ANLIK| 3AYLIK DİSCORD NİTRO + 2X BOOST⭐

Öncelikle Merhaba! İlan hakkında bilgiyi aşağıya yazdıklarımızı okuyarak erişebilirsiniz.İlanı satın ..

20,00 TL
Nitro